UnterkunftPension Landauer Český Krumlov | Unterkunft Český Krumlov
AccommodationPension Landauer Český Krumlov | Accommodation Český Krumlov
PENSION LANDAUERPension Landauer nabízí ubytování Český Krumlov
Penzion Landauer je nově zrekonstruovaný měšťanský dům ze 17. století v samém centru historické části  města Český Krumlov Penzion Landauer nabízí ubytování Český Krumlov v pokojích s koupelnou, WC, TV i internetovou přípojkou Pro ubytování Český Krumlov má Pension Landauer k dispozici 17 lůžek K ubytování Český Krumlov nabízí Penzion Landauer vlastní uzamykatelné parkoviště přímo v areálu ubytování K ubytování Český Krumlov si v Pensionu Landauer můžete objednat polopenzi i plnou penzi K ubytování Český Krumlov Vám v Pensionu Landauer zařídíme řadu dalších akivit a zážitků Penzion Landauer má v Českém Krumlově skvělou polohu pro příjemné toulání po místních památkách a hospůdkách

Penzion Landauer – ubytování Český Krumlov

Penzion Landauer je nově zrekonstruovaný měšťanský dům ze 17. století, který se nachází v samém centru historické části  města Český Krumlov v atraktivní lokalitě - pět minut volné chůze od náměstí.

Připravujeme pro Vás v Českém Krumlově ubytování v pokojích s koupelnou, WC, TV i internetovou přípojkou. Celková kapacita Pensionu Landauer je 17 lůžek. Prohlédněte si i ceník ubytování v Pensionu Landauer. V restauraci penzionu pro Vás rádi uspořádáme malé rodinné a firemní oslavy, rauty a školení.

Penzion Landaueruzamykatelné parkoviště přímo v areálu.

Můžete si u nás objednat polopenzi i plnou penzi. Penzion Landauer má v Českém Krumlově navíc i skvělou polohu pro příjemné toulání po místních památkách a hospůdkách. Můžete se o tom přesvědčit sami na stránce Kde nás najdete.

Aktivní dovolená v Českém Krumlově a okolí s Penzionem Landauer!

Máte-li chuť navštívit Český Krumlov trochu jinak, rádi Vám zajistíme projížďky na raftech, zapůjčíme kola, která můžete využít i na výlety po místních cyklostezkách. Zajistíme Vám projížďky v jezdeckém klubu. Pokud vyznáváte turistiku rádi Vám poradíme kam na pěkný výlet, např. na nejvyšší horu Blanského lesa Kleť.

Jestliže Vás naše nabídka ubytování v Českém Krumlově zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat nebo můžete rovnou objednat ubytování.